| danutzul a întrebat:

Care dati clickpe gagabux? am facut 2 dolari si ceva, 210 clicuri, si am dat cashout! La cashout (unde scot banii) zice ca practic poti scoate banii doar daca esti membru upgradat, adica nu standard, ci premium user. Deci care sunteti standard member pe gagabux, ati scos banii aia nenorociti? happy mersi.

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Si care parte din premium user nu ai inteles-o? Esti premium user poti da cashout, nu esti premium user, nu poti da cashout.

| danutzul explică:

oh go on. ha. pe toate blogurile, site`urile de specialitate, membrii standard gagabux au dat cashout, la sume mici, cum am eu. Asta vreau sa aflu, se mai poate da cashout la standard user, sau momentan nu se mai poate da...