| iuliusnedelcu a întrebat:

Care este cea mai buna casa de pariuri? Prin buna ma refer la:
1.Cote mai profitabile;
2. Posibilitatea mai multor combinatii precum sistem sau da gol/nu da gol;
3. Ceva sa fie gen casa pariurilor cu codul biletului virtual care poti sa-l depui in agentii.

Sper ca m-am facut inteles.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista o asa numita ""cea mai buna/profitabila"" casa de priuri. Fiecare dintre aceaste case de pariuri pentru a atrage clientela practica zinic si chiar in timpul zilei modifica cotele unor jocuri care par a fi cele mai atractive. Care sunt modalitatile de a paria apar in regulamentul fiecarei agentii insa te asigur ca per ansamblu toate practica cam aceleasi posibilitati de a paria. Mult succes si castiguri mari.