| Bogdan_8059 a întrebat:

As vrea sa stiu cine joaca pe bwin la pariuri sportive caci nu inteleg ceva legat de tipul biletului si as vrea sa ma ajutati va rog mult!

Abia am inceput cu pariurile online pana acum am jucat la agentii normale. de ex la agentii normale cand faceam un sistem de 3/4 sau 5/7 imi esea o suma foarte mica pe cand aici (la bwin) la un pariu simplu sau combinat 3 meciuri la cote de sub 2 i-mi da un castig f mic, dar la sistem 2/3 imi da un castig mult mai mare de cat cel normal.
Daca puteti sa-mi explicati si mie im mare sa inteleg cum e treaba cu sistemul. Am citit la ajutor acolo dar nu inteleg nimic.

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Cred ca te referi la pariuri combinate. Castigul e in functie de cote.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu. Joci si joci pana castigi, apoi pierzi si pierzi pana nu mai ramai cu nimic. Dupa cativa ani, sau zeci de ani o sa zici "Mama ce ratat am fost, am pierdut totul la pariuri" http://sp2.ro/019926

| gojira a răspuns:

Recomand www.5predictii.ro am abonament de 3 saptamana si am scos un profit de 14 milioane pana acum, cu 2 milioane pariati pe fiecare meci.