| LukWhuzTalkin a întrebat:

Carte de romana de a 12 editura ART(galbena):are cineva?, vreau sa o cumpar

1 răspuns:
| Cece989y a răspuns:

Daca doresti o carte de a 12 editura ART iti recomand site-ul lor original:http://www.editura-art.ro/index.php? S&mc=1 si ai acolo o rubrica de contact in caz ca vrei sa comunici cu editura pentru carte, dar te avertizez ca transportul pentru o singura carte este destul de mare, ca pret ma refer, dar este O.K. eu folosesc asemenea carte si sunt cls. a 9-a.Asa Fundita? :)