| lobont98 a întrebat:

Cat costa Samsung galaxy mini s5570 cu abonament de 2 ani. delfin 4 sau delfin 5? Dati-mi o lista cu pretul la toate abonamentele.

2 răspunsuri:
| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA!

| bangy a răspuns:

Lenea unora imi inspira compasiune fata de prosti. Astea sunt intrebari de pus pe hartia igienica. Hai pa si du-te la magazinele de telefonie sau cauta pe site ( asa ca sa fiu si dragut)!