| Fllyyper a întrebat:

Cat poate dura un transfer bancar international? Mi-au fost trimisi din Germania vineri seara 22.08. 2014 si inca nu au ajuns... Precizez ca am cont in euro la Banca Transilvania. Am fost azi la ei si au zis ca ei nu stiu ca nu a ajuns nimic...

Răspuns Câştigător
| floryn1993 a răspuns:

Nu dureaza prea mult pana luni trebuia sa ai bani, tinand cont ca a fost weekend, si eu folosesc cont, si transfer bancar int, de la raiffeisen,

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Banii nu au fost trimisi.De obicei dupa 2 ore ii ai in cont.

| Fllyyper explică (pentru darrio2007):

Documenteaza-te putin inainte de a raspunde

| darrio2007 a răspuns (pentru Fllyyper):

Am trimis si eu bani din afara.E adevarat, cu alta banca.Nu dau nume.Si erau deja in cont dupa 2 ore.