| anonim_4396 a întrebat:

Caut ceva de munca de acasa, gen " munca la domiciliu " Ceva de facut de la distanta, pe calculator, internet. Cel mai bun pont va fi recompensat cu Marele Premiu!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| RRoberto2018 a răspuns (pentru suntserios):

Pot administra un cont de Facebook sau blog, pot sa postez diverse, pot pune anunturi pe site-uri, pot sa scriu referate, lucrari, as putea sa downloadez diverse, inscriptionari cd, dvd, etc. nu-mi vin in minte mai multe acum.In functie de o posibila oferta, pot invata sa fac si altele...

| suntserios a răspuns (pentru RRoberto2018):

Nu par a fi lucruri pentru care cineva ar plati pe cineva sa le faca.
credeam ca stii ceva programare, design... lucruri care se cauta pe site urile de freelance

| Frank51 a răspuns:

Poti sa faci clipuri pe Youtube. Daca mergi cu bicicleta sau masina, poti sa filmezi si le urci, apoi promovezi. Poti face clipuri de gaming, daca esti pasionat de muzica filmeaza-te cum canti la chitara sau orga, toata lumea apreciaza talentele. Poti sa traduci videoclipurile de pe Youtube. Exista unele site-uri in care esti platit sa vezi reclame dar nu le recomand.

| teo530 a răspuns:

Poți face traduceri sau ceva activități practice de exemplu pictezi tablouri și apoi le vinzi

| Costel_Rarinca_2000 a răspuns:

Nu prea cred ca o sa gasesti. doar sa fii freelancer? parca asa se numea. sa faci diferite proiecte in it acasa pentru diferite firme