| anonim_4396 a întrebat:

Caut sa ma angajez ca baby-sitter in Ploiesti. Am 17 ani sunt o fire sociabila si imi plac foarte mult copiii. pentru mai multe detalii contactati-ma pe adresa de mail inger_pierdut1209@yahoo.com.

9 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Fetita,cu fotografia de emo (desi esti draguta) si cu un id de messenger cu nume suicidal, crezi ca te lasa cineva in preajma copiilor?
schimba poza, fa-ti un id nou, si pune propunerea pe site din nou.
iti spun fetita, dar suntem apropiati ca varsta.

| Reek54 a răspuns (pentru valentingb):

Id cu nume suicidal laughing

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns (pentru valentingb):

Sunt de acord cu tine.

| valentingb a răspuns:

Nu ma intelege gresit, nu vorbesc cu rautate, dar chiar nu vei primi oferte asa.Nu incerc sa rad de tine, doar sa te ajut.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Măi dar răi m ai sînte ți. Ce treabă are poza cu ce aptitudini are fata? Chiar e drăguță poza, nu mi se pare a fi emo, iar pe de altă parte fata vrea să muncească să cîștige un bănuț, ce să facă să cerșească la metrou o bucată de pîine? Să fure? Este bine că m ai sînt și români care muncesc. Asa că dacă nu o ajutati cu ceva, lăsati fata in pace cu răspunsuri la misto gen eu am 18 ani ingrijeste mă pe mine, sau nu te ar angaja nimeni la ce poză ai, faceți mișto de alții care pun intrebări aiurea, gen fac sex cu perna ce o să iasă? De ăia nu vă luați? Vă place nu? Incurajati fata nu o descurajati.

| MissExtasy95 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi pentru incurajare. In legatura cu adresa de mail pot fi contactata si pe alexutzza_ioana1201@yahoo.com. Oricum nu sunt genul care sa iau in serios toate rautatile. Toata lumea vorbeste, dar de fapt nu stie nimeni nimic despre mine sau despre felul meu de a fiwinking

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna. Nu vreau sa te supar dar cine ar avea incredere intr-o fata de 17 ani cu poza emo?

| R0CA19 a răspuns:

Cred ca doar pe la cunoscuti te-ai putea duce deoarece cineva [eventual] necunoscut nu cred ca ar avea incredere intr-o pustoaica fara experienta.

| OSC a răspuns:

Te angajez eu, am 18 ani, cred ca o sa ne intelegem daca stii sa ma ingrijesti. big grin