| SPeeDStriKe a întrebat:

Cautam firma de hosting care sa ne sponsorizeze pentru 1-2 servere Counter-Strike!

Va punem bannere in footer/header
Banner pe site
categorie pe forum si un topic global pe forum!
Acceptam orice oferta si tratative

Pentru mai multe detalii contactatii id : speedstrike33@yahoo.com

4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Nu o sa gasesti tu un hosting care sa iti sponsorizeze servarul de cs?

Mai se numea Hosting era Gratuit pentru toti si nimeni nu mai platea si cine mai iesea in castig?

Uite sait de hosting server are de toate categoriile si sunt si ieftine.
http://www.plati.gazduirejocuri.ro/aff.php?aff=400

| KhaNoDap a răspuns:

Incearca RdhRo nu sunt sigur dar puteti incerca este firma de hosting buna cu redirecte si boost incercati la ei si vedeti ce puteti face. Platiti pentru 2 luni server si dupa faceti reclama unde se poate mai mult si dupa va mai taie din pret pana o sa ajungeti la 1 euro pentru 3 luni

| SoBoLaNuLeeeee a răspuns (pentru KhaNoDap):

Swn.staff sponsorizari sa-mp/cs

| SoBoLaNuLeeeee a răspuns:

Ai nevoie de sponsorizare acum, 2015? add swn.staff!