| Istvan_Gabi_1990 a întrebat:

Ce afacere as putea incepe cu 30-50 mii de euro?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa te pricepi in afacerea aia care vrei sa o pornesti altfel nu faci bani si fug clientii de tine.

Bula
| Bula a răspuns:

La ce te pricepi bine?

| Violleta2022 a răspuns:

Orice te taie capul si crezi tu ca vrei sa faci cu ei.
Cumperi marfa de la engrosisti si o vinzi pe taraba in piata.
sau iti faci o sera de legume in curte, ori de capsuni.

| Brizbriz a răspuns:

Ca tot "romanu' " - shaormerie tongue
(romanu' intre ghilimoace pentru ca shaorma e mancare turceasca/araba)

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai depinde ce știi sa faci sau ce cunoștințe ai într-un domeniu.

| Trixt3r a răspuns:

Videochat. Iti ajung banii fix de aparatura si jucarii.

Orice afacere deci sa-ti deschizi, trebuie sa iei in calcul ca exista riscuri si este posibil sa ai pierderi cel putin la inceput. Bafta!

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Trebuie sa te pricepi bine la un domeniu ca sa nu falimentezi.
Stiai ca din 100 de firme doar 1 ramane in viata?
Ai grija ca banul pierdut nu se mai intoarce inapoiwinking