| carmenzo a întrebat:

Ce afacere se poate incepe cu 6000 de euro?

14 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Eu zic ca poti incepe ceva in IT, de exemplu ceva pe internet.

| DiMoDi a răspuns:

Grea întrebare! Întâi ar trebui să spui la ce anume te pricepi!

| canarita a răspuns:

Daca ai un apartament sau daca poti inchiria unul la parter facem un salon exclusiv de masaj pentru femei, iti spun cum il vad eu si cred ca iese... m-am gandit si eu dar nu am bani pentru asta...

| machupicchu a răspuns:

Parere:. Nici o afacere... Orice ai incepe cu suma asta mai devreme sau mai tarziu te-ai "ineca"
Poate doar o afacere gen taraba... Sau sa fii nebun... sa incepi... si sa ai noroc cu carul...(sprijin, ajutor, intelegere)

| urbanghost a răspuns:

Bani cam putini, desi ai putea sa cumperi cateva slot games( mai pe romaneste, masinute)

| raidu2004 a răspuns:

Un bar nu prea pretentios

| Claudiu_7827 a răspuns:

Iti cumperi un aparat pentru vata de zahar, zahar si anumite arome si iesi in parcuri...iti faci si ceva acte si scoti bani gramada! Dai pe luna cam 2-300 euro si scoti 1000 euro...merita

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Crescatorie de pisici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca vrei deschidem o berarie ca si asa imi e sete in fiecare zilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, iti ajung sa-ti cumperi viza pentru state, si cred ca iti mai raman ceva si de avion. iar noi iti uram succes. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fornetti, ar fi o idee buna, eu sunt in Australia si vreau sa deschid una acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam atat costa acum un an franciza de la ING.

| carmenzo explică:

Canarita si dearjulian puteti sa imi lasati un mesaj privat. Va multumesc

| deeadiva a răspuns:

Cred..ca un bar pe undeva pe la tara!