| PunkyA a întrebat:

Ce aveti in portofel?

28 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Petarde.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Bani, buletinul, carduri, carnetul de conducere, permisul de la biblioteca, bilete de autobuz, un bilet cu telefoane de contact in caz ca patesc vreun accident pe strada sau mi-se face rau, un bilet cu numere de taxiuri!

nony
| nony a răspuns:

In niciun caz ce as fi vrut sa am straight face

| pepe a răspuns:

Acum nu am decât carduri pline cu bani, cash nu am nici un leu.

| Bacemi a răspuns:

O poza si ceva banuti.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ce poate avea un om în portofel?

| BRG a răspuns:

Aer

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan a răspuns:

Bani, carti de vizita de la diferite saloane, abonamentulchatterbox

| Vizitiul a răspuns:

Permis de conducere categoria B, actul de identitate, o poza din clasele primare si monede.

| Mefisto23 a răspuns:

Bani, buletin, permis, certificat de nastere, 3 carduri, permise de acces in supermarketuri, multe bonuri fiscale, carti de vizita, post-it-uri, poze cu sotia si MR. Bebe etc. am un portofel mare

| jony a răspuns:

Buletinul, permisul de conducere si bani mai rar deocamdatahappy

| adriana_5532 a răspuns:

Pai bani! o poza, buletinul, vreo 3 cartele. una de vodafone si una de orange, carti de vizita, cardhappy

| Liviu a răspuns:

Bani buletinu niste banutzi de beut
Legitimatia de elevlaughing sa nu mai keltui bani cu asa ceva'
Abonamentu de la salalaughing
Si carnetu de sanatate mama luilaughing ceva gen'
Dar tu ce ai in portofel? nu ne spui si noua :->?

| Ana a răspuns:

N-am portofel laughing

| nobody_9468 a răspuns:

N-am portofellaughing. Banii ii tin aruncati prin buzunare, la fel si telefonulhee hee.

Bafta.{ex'. just. a. tear.}

| gabriela007 a răspuns:

Nu am portofel laughing.

| Licurici_2296 a răspuns:

Bani
Carduri
Cardul de la sala
Cardul de sanatate
Permisul
Buletinul
Asigurarea ochelarilorhee hee
Carti de vizita ale prietenului si tatalui meu

| Sked a răspuns:

Un bilet de tren amintire din campia turzi in botosani :X
un game card pentru world of warcraft
un card din ala pentru reduceri la carrefour
un card ing si unu banca transilvania
buletinul, abonamentul, bani si cardul de sanatate

| Alex Ionescu a răspuns:

Buletinul, permisul de conducere, certificatul de inmatriculare, doua carduri, si...bani laughingDe ce intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gol laughing s-au format panze de paienjeni laughing

| Lawrence a răspuns:

10 bani. Tuh?

| Cromasston a răspuns:

Ceva bani, cardurile, buletinul, bonuri fiscale, abonamentul si cam atat... tu?

| eveline_9271 a răspuns:

laughing) Chiar azi radeam cu cea mai buna prietena a meabig grin Am o poza cu Dr House laughing Asta sa nu uit unde nu vreau sa ajung big grin E la vedere si toata lumea care nu il stie intreaba de el big grin

| dany4ok a răspuns:

Aer...

| xasfgbgfh a răspuns:

Buletinullaughing

| valygaby94 a răspuns:

Nu mi trebuie portofel. De ce? Pai cum am luat salariu, am si ramas fara bani. Asa ca., buletinul si actele le tin acasa, nu de alta, dar daca le pierd cheltui alti bani sa le refac happy, de pe card nu am ce scoate., asa ca nu imi trebuie portofel.happy

| CRINAdCRINA a răspuns:

In portofelul meulaughing bate vantul si eu imi tin banii prin buzunare si telefonul la fel big grin u ce ai in portofel?smug