| Louuder98 a întrebat:

Ce comision mi se ia daca transfer bani din contul meu in contul altcuiva, dar ambele conturi fiind la aceeaşi banca? (Transilvania)

3 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Intra pe site la ei, cauta "comisioane" si uita-te la "comision transfer INTRAbancar".

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Comisionul pentru transfer intrabancar practicat de BT, ar trebui sa-l gasesti in lista de comisioane. E undeva de ordinul a 3 lei. Mai ieftin (gratis) e sa-i depui banii cash in cont persoanei respective dar trebuie sa mergi la banca. Retragerea de numerar din cont BT la bancomatele BT e gratis.

| danutz2006 a răspuns:

Comisioane intrabancare banca transilvania:
intre 0 - 1.49 RON - comision 0 lei
intre 1.5 - 50 RON - comision 1.5 lei
intre 50.01 - 1000 RON - comision 3 lei
intre 1000.01 - 49999.99 RON - comision 4 lei
peste 49999.99 RON - comision 8 lei