| Demennt a întrebat:

Ce imi trebuie pentru afacerea cu exploatare forestiera, cat ma costa infiintarea si ce profit ar fi?
ROG SA RASPUNDA DOAR CEI CARE STIU!
Totul de la a la z. FUNDA!

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Presupunând că din întâmplare este pe aici un specialist în exploatări forestiere (extrem de improbabil, dar să presupunem). Chiar crezi că și-ar dedica două săptămâni să-ți explice ție de la A la Z tot ce ține de asta?

Sau îți imaginezi că este atât de simplu încât se poate povesti totul în cinci rânduri?