| CracanelTrasPrintrunInel a întrebat:

Ce parere aveti despre afirmatia asta: "Romania este la CEL MAI BUN nivel la care a fost vreodata"? Economic vorbind.

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Daca sursa este de incredere si exista statistici in acest sens, atunci am sa cred astawinking
suntem mai sus ca albania si Bulgaria ba depasisem si Ungaria, deci stam bine laughing

| gabicoo a răspuns:

Părerea noastră este că te uiți prea mult la TV.

| ReddY25 a răspuns:

Nu cred rolling on the floor

| mODIN a răspuns:

Pre-Covid probabil era adevarata

| ioana748 a răspuns:

Bubuie economia. Asa ceva...

| adryang78 a răspuns:

E perfect adevărat. Nu contează că peste jumătate din populație trăiește de pe o zi pe alta, doar ca să plătească facturi. Dacă 50% mănâncă varză și 50%, carne, înseamnă că împreună mâncăm sarmale.
Duduie economia, dom"le. laughing)

| Dragobeta a răspuns:

Fake news.