| xSega a întrebat:

Ce părere aveți despre scandalul h&m credeți că a fost rasism sau au interpretat oamenii greșit?

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca daca pe tricoul ala ar fi scris orice altceva, nimeni n-ar fi sarit in sus. Pur si simplu, pustiul ala e folosit in campaniile lor publicitare si cineva de la departamentul de publicitate n-a realizat gafa monumentala.

| Adry05 a răspuns:

Despre ce e vorba?

| Adry05 a răspuns (pentru xSega):

Mda, exagerare iar. laughing)) Daca il purta un alb n-avea nimeni nicio problema. Ca de obicei, negrii, niste frutrati si "neindreptatiti"

| RoCkKiD a răspuns:

Fiecare companie o da de gard din cand in cand cu campaniile de publicitate. Acum cateva luni aia de la Dove au publicat o poza pe twitter in tema lor specifica si au scris ca "white is purity". Va puteti imagina ce a urmat de acolo.

Sunt doar niste razbonici cu tastaturi si prea mult timp liber + o gramada de troli cu prea mult timp liber.

| Adry05 a răspuns (pentru RoCkKiD):

Cum naiba sa se frustreze din asa ceva. laughing) Sunt mai idioti decat credeam, doar albul a fost mereu culoarea reprezintativa a brandului si in general a puritatii.

| RoCkKiD a răspuns (pentru Adry05):

Nu stiu cati oameni s-au frustrat si cati aveau din greseala un folder cu multe poze cu swastigi si alte chestii similare pe care nu aveau unde sa le posteze.

| iAMVi a răspuns:

O mare prostie, pai daca se militeaza pentru egalitate, atunci nu mai este egalitate?

Răspuns utilizator avertizat