| mateielisey a întrebat:

Ce sanse is ca sa iau teapa pe ocazii.ro. Adica omu pare ok e de 3 ani pe ocazii numa k nu are multe calificative.
Daca iau teapa ce se poate face?

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Daca iei teapa - pierzi - castigi - negustor te numesti

| decodesky a răspuns:

Cea mai simpla optiune e sa comanzi si sa platesti la destinatie nu imi amintesc cum ii zice la serviciul acela.care deschizi si pachetul sa vezi daca este ceea ce pretinde vanzatorul. stiu ca cineva cumpara asa. si mergewinking

| xDani3lx a răspuns:

Sun sanse foarte mici, eu mi-am cumparat un iphone 3 happy

| 4ever23 a răspuns:

Sunt sanse destul de mari sa iei teapa... Cunost mai multe persoane care au luat teapa, iar politia le-a spus: "Asta e taxa pe prostie"... deci bafta sper sa nu iei teapa!

| ieuuu a răspuns:

Politia. Sau daca imi amintesc bine puteai sa returnezi obiectu in mai putin de 10 zile de la achizitionare.