| CARMENCITA a întrebat:

Ce site-uri de anunturi gratuite au multe anunturi(vânzari mobila,îmbracaminte,etc), multi utilizatori si daca public anunt nu trebuie sa scriu numarul meu de telefon sau adresa de email(vreau sa primesc mesaj pe
site)?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Olx... cred

andreia67
| andreia67 a răspuns:

OLX.ro. Adresa de e-mail iti trebuie pentru inregistrare si pentru mesaje din partea site-ului dar nu primesti mesaje de la utilizatori pe ea. Numarul de telefon trebuie sa il dai si mi se pare logic. Exista mesaje pe site si lumea le foloseste, in general nu te streseaza inutil cu telefoanele. Nu cred ca exista site care sa functioneze fara un nr. de telefon.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

OLX e acum cel mai cautat.
Numar de telefon, e nevoie dar poti alege sa nu fie afisat.
De adresa de mail e nevoie din mai multe motive, dar cele mai utile sunt:
-sa poti avea cont pe olx
-sa poti fi notificat ca ai un mesaj.
Raspunsurile de la OLX sunt pe site, dar site-ul de anunta pe mail ca ai mesaj. Doritorii nu vad adresa ta.

| tril a răspuns:

"Lajumate".