| anonim_4396 a întrebat:

Ce strategii de pariuri sportive stiti? Care sunt cele mai sigure?

2 răspunsuri:
| Osneros a răspuns:

Martingale funcționează 100%.

| Tito97 a răspuns:

Eu am prins în două ierni la rândul la BetCafe o dată 17.000 și odată 22.000 cu 10 lei pe over 2.5 cartonașe și over 6.5 cornere în ultimă rundă din cupele europene (UCL și UEL). E o strategie 90% sigură, ultima etapă e K1 în toată regula, jucându-se pe totul sau nimic cine vrea să prindă primăvara europeană și n-au nimic de pierdut își mută dantura unii la alții.