| Adelina09 a întrebat:

Cine doreste sa devina reprezentant Avon? multe premii pentru cei care se inscriu in aceasta perioada

4 răspunsuri:
| AngelOrDemon a răspuns:

Eu Vreaau unde ma pot inscriebig grin?

| ConductaCuBani a răspuns:

Felicitari Adelina! ma bucura faptul ca aici gasesc persoane interesate de castiguri si te apreciez pentru asta. Avon este o firma renumita si au produse pe care le cunosc si e ok. Eu pot sa iti ofer o modalitate sa faci o Afacere Online, fara sa vinzi, fara click-uri, fara investitii luna de luna. contacteaza-ma daca doresti pe: tudor_affair@yahoo.com si iti voi arata si te voi sustine sa castigi bani frumosi. Investitia este de doar 40 Eur pe An. Tudor

| Adelina09 explică:

Te poti inscrie chiar la mine...id : t_adelina@yahoo.com

| Adelina09 explică:

Este o afacere profitabila, un job part-time deci programul este flexibil.