| DutzyX a întrebat:

Cine Este Reprezentant Yves Rocher?

6 răspunsuri:
| patricia_1074 a răspuns:

Eu am fost o buna perioada! insa din cauza ca nu aveau un catalog actualizat...nu reuseam sa fac comanda pentru ca nu prea aveam ce sa arat, ofertele existau insa nu le promovau destul d mult, dar pot spune ca e una din marcile mele preferate.au niste produse exceptionale, de mare calitate!

| DutzyX explică (pentru patricia_1074):

As vrea sa stiu te rog, cum pot sa fac rost de un catalog? Am comandat de aici acum mai bine de o luna si nimic.(www. yves-rocher. com/ro/catalog/).

| patricia_1074 a răspuns (pentru DutzyX):

Va trebui sa suni la 0212036131, si sa le spui ca doresti sa devii reprezentantul lor si spune-le ca Zbarce Izabela-Patricia te-a recomandat! iti dor face un cont si iti vor da un cod cu care mereu te vei identifica cand vei dori sa faci o comanda! va fi nr cod client! comanda va ajunge la tine in maxim 10 zile prin posta! succes iti dorescwinking

| DutzyX explică (pentru patricia_1074):

Ok.Multumesc!

| patricia_1074 a răspuns (pentru DutzyX):

Nu ai pentru ce!

| orientalmed a răspuns:

Sistemul Yves Rocher s-a updatat.
Acum, pentru a fi reprezentant Yves Rocher se poate face inscrierea DOAR ca membru in Clubul Yves Rocher. Inscrierea se face pe http://www.ClubYR.ro Esti inscris/ inscrisa in maximum 2 ore, ti se va asocia un ID de club si de reprezentant Yves Rocher, vei primi un username si o parola. Procesul este foarte simplu, fara obligatii, doar cu beneficii, reduceri si premii la comenzi. Eu asa m-am inscris si am primit apoi si consiliere la comenzi si in activitatea ulterioara ca reprezentant.