| dobrean a întrebat:

E cineva reprezentant Yves Rocher?

8 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Nuhappy

| mayli_9074 a răspuns:

Da eu sunt

| mariamaria22 a răspuns:

La Yves Rocher nu sunt reprezentanti ci client, iti cumperi singur produsele prin telefon sau prin posta.Initial te poate recomanda cineva si acea persoana va primi un cadou in coletul tau si la randul tau poti recomanda alte persoane.

| dobrean explică (pentru mariamaria22):

Aia ma interesa pe mine. sa ma recomande cineva

| mariamaria22 a răspuns:

Uite adresa mea de mail scrie adresa ta si ce produse ai vrea.mmoga20@yahoo.com

| AmanoYuno a răspuns:

Nu dar magazinul mi se pare G-E-N-I-A-L!
chiar mi-as dori sa fiuhappyoricum in multe mall-uri sunt magazine yves rocherhappypoti sa iti iei de acolo

succes

pa

pa``

| MaiteHoney a răspuns:

Eu am cont pe site-ul lor si dau comanda de produse de acolo. Zilele acestea imi ajunge si coletul.Primesc mereu cadourihappy prietena mea este reprezentant de cateva luni si imi spune mereu ca toate produsele sunt bune.Ea a primit foarte multe cadouri pana acum..iti recomand sa te faci reprezentantwinking!

| Annaruxandraa a răspuns:

Știu eu o prietenă care este happy.