| Illuminati2016 a întrebat:

Cu cat sa dau un xiaomi mi mix 1. Are sticla fisurata in colt stanga jos si doua linii merg spre dreapta putin pe ecran, dar este inca functional, in rest are cateva zgarieturi pe sticla dar este functional.

Răspuns Câştigător
| A1b2cdefgh a răspuns:

Daca nou e vreo 1800 de lei poti sa-l dai cu 1000

4 răspunsuri:
| Lucian2473 a răspuns:

Maxim 180 de lei si nu glumesc. E posibil sa aiba probleme de soft daca se vad acele linii.

| Illuminati2016 explică (pentru Lucian2473):

M-am referit ca sticla sparta are doua fisuri paralele care anung pana in partea dreapta nu are probleme display ul deloc

| Lucian2473 a răspuns (pentru Illuminati2016):

Tu alegi raspunsul care iti convine si pe care il vezi pozitiv pentru tine. Adevarul este ca telefonul odata cumparat este second hand. Cie cumpara telefon, se uita prima data la aspect. Deci una la aman ca e SH, pretul cade la jumatate (degaba spui tu ca e nou, ca nu stiu ce.e SH si nu intereseaza pe nimeni ca e luat de 3 zile). A doua la mana este aspectul urat datorita acelor fisuri. A treia la mana, cine cumpara vede in tine un tip care vrea sa scape de telefon tocmai din cauza aspectului. Pune-i geamul si apoi mai vorbim de pret.

| Illuminati2016 explică (pentru Lucian2473):

Eu intrebam doar asa ca am vrut sa il vand lui sora mea ca si-a spart displayul la Samsung galaxy a5 2017 si a zis ca mil i-a cu 900-1000 ron, dar poate nu-l mai dau ca isi repara a5 ul si eu astept sa apara xiaomi mi mix 3 sau 3s la anul ca e prea devreme sa imi schimb telefonul ca l-am luat doar de 4-5 luni big grin