| Stitch92 a întrebat:

Cum aflu contul bancar "utilizand" doar cardul?
-scuzati exprimarea

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Contul il gasesti inscris in contractul incheiat cu banca sau te duci si intrebi la banca de la care ai cardul. Pe card nu este scris contul bancar curent si nici cel asociat cardului.

| KodrutZ a răspuns:

Nici neoficial nu poate decit rapind pe ala de la care a furat cardul si facindu-l sa spuna tot. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre ce fel de cont vorbesti? Exista un cont care are card atasat si un cont curent. Daca iti trebuie pentru incasari, e mai bine sa mergi la Banca sa ti-l indice.