| Johnny25 a întrebat:

Cum mi-aș putea promova profilul de Instagram gratuit și eficient?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ca sa ti-l promovezi gratis stai si cativa ani, mai ales daca n-ai vreun continut original ca sa atraga oamenii

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Iti pui o descriere interesanta, folosesti multe tag-uri, dai follow, esti activ - postezi des (nu poze luate de pe google pls), comentezi, dai like-uri etc.

| deeeaqq a răspuns:

Metoda basic folosită de persoanele de care n a auzit nimeni și au 10k+ followeri be like:

dă și tu la multe pers follow, unii îți vor da back, alții nu iar apoi dai unfollow tuturor

sau cea cu taggurile

| Rd79 a răspuns:

Te apuci si cauti tagguri legate de ce ai tu pe Instagram (poti de exemplu sa cauti pe #Romania), dai like la poze, dai follow la oamenii aia, si unii din ei iti vor da follow back. Ajuta si sa ai continut bun pe contul tau, si cel mai mult ajuta calitatea de a fi fata tanara cu poze semi sexy.

| istrati98 a răspuns (pentru Rd79):

Https://chrome.google.com/......ffkaccicgj exista deja robot care efectueaza toate operatile pe care le-ai enumerat mai sus

| Bogdn10 a răspuns:

Salut,

Pentru a promova profilul de Instagram poti da follow persoanelor cu profiluri verificate (cele cu acel simbol albastru).
Poti de asemenea posta zilnic cel Putin 6 imagini folosind hastagurile din industria care te intereseaza.

Sper ca sunt sfaturi de folos.

| stanescumarius999 a răspuns:

Postează conținut interesant, relevant și de înaltă calitate. Acest lucru va atrage mai multe persoane să te urmărească și să interacționeze cu postările tale.