| boy777 a întrebat:

Cum pariez la meciuri de fotbal pe net?
cine explica cel mai bine primeste funda

1 răspuns:
| cartridge a răspuns:

Iti faci cont pe unul din site-urile de profil. Nu vreau sa fac reclama gratis niciunuia, totusi pentru a-ti explica alegem bwin.com (pe care personal il urac, pentru ca de 2 luni ma cert cu ei sa-mi scot 2500RON din el). cam toate au interfata si in romana.
Dupa ce-ti faci cont (care e gratis) o sa poti sa-l alimentezi cu credite. Aici e o kestie serioasa. Iti trebuie un card bancar, date personale (reale) etc.
Dupa ce ti-ai alimentat contul cu credite, poti paria pe ce meciuri vrei.
Bafta! si ai grija sa nu-ti pierzi banii happy