| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vreau sa merg la o casa de pariuri sportive sa pariez pe cateva meciuri de fotbal. Insa habar n-am ce trebuie sa fac atunci cand intru. Imi puteti explica? Am inteles ca sunt niste coduri sau ceva de genul. Dau funda + vot.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vroiam sa te intreb daca ai 18 ani, varsta minima admisa.Dar cand ti-am vazut data nasterii tin sa-ti doresc pensie usoara.Mai poti, tataie, sa pariezi?

| navigator10 a răspuns:

Pe site-ul http://strategiipariuri.com/ gasesti informatii despre casele de pariuri si ponturi pentru meciuri.