| IonicaDenisa a întrebat:

Cum poate face bani un copil de 12 ani fara a cere de la parinti

Răspuns Câştigător
| Valentina_Clara_1998 a răspuns:

Pai nu prea cred ca poti face bani dar totusi iti voi da niste idei:poti confectiona niste bratari sau altceva si le poti vinde niste site.uri, poti ajuta niste oameni la curatenie sau ceva si poti face bani. FUNDA?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa nu mai cheltuie aiurea banii primiti de la parinti si bunici.

| whatevernvm a răspuns:

Du-te la munca cu ziua

| suffarstar a răspuns:

Citeste Tata bogat, tata sarac.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Haha, esti foarte optimista, nu ai de unde sa faci rost, daca nu iti convine asa munceste tot pentru parintii tai. :p altii or sa te munceasca prea mult. Bafta!

| JASMIN3214 a răspuns:

Poți impletii brățări să faci origami, sau mergi si iți ajuți bunici la treaba şi te plătesc. Mai poți sa vinzi nişte lucruri din casă care nu mai sunt de folos. Sper ca te-am ajutat!

| sore15 a răspuns:

Strange maruntisul de prin casa si păstrează ti alocatia. O sa se adune repede