| Marixx a întrebat:

Buna love struck' Cum poate un copil de 11 ani sa stranga bani (20 de milioane big grin)? In 6 luni... (Inafara de 'cere de la parinti). Funda ♥

1 răspuns:
| AnnnnnaXD a răspuns:

Daca ai media generala peste 9 poti depune o cerere pentru bursa de merit in valoare de 420 lei/luna (poate fi si mai mica), iar daca ai media peste 7, iar veniturile pe membru sunt mai mici de 520 de lei pe luna pot cere o bursa de studiu. Pentru ambele ai nevoie de media 10 la purtare.Alte sugestii : plimba caini, spala masini, curata zapada daca e inca iarna. Mult succes!