| Ieusântanalfabet a întrebat:

Cum pot ajunge milionar în euro?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Ai ganduri mari si asta este un punct de inceput!
sunt 2 feluri de oameni care ajung milionari in euro: unii foarte destepti care realizeaza chestii importante in domeniile in care se pricep!
si cei foarte norocosi! din categoria celor foarte norocosi fac parte castigatorii la loto, cei care primesc mosteniri mari etc

o reteta a succesului insa nu o vinde nimeni caci nu se poate evalua in baniwinking

19 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te casatoresti cu un miliardar in euro.

| darrio2007 a răspuns:

In primul rând ar trebui să-ti schimbi numele de aici.

| sierra1 a răspuns:

Fii mai intâi, in lei sau poate in forinți

| johnnny123 a răspuns:

La ce te pricepi?

| Lupică27 a răspuns (pentru johnnny123):

Nu vezi ce nume are, la ce crezi ca s-ar pricepe? laughing

| johnnny123 a răspuns (pentru Lupică27):

Cine știe, poate are vreun talent ascuns. Ascuns bine de tot.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Pai nu ai auzit de becali? a avut candva 800 milione euro...

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

Poate 800 de oi laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Si asa...
dar chiar omul a avut sute de milioane de euro, nu subestima puterea evaziunii fiscale in Romania happy
daca era dor pe munca cinstita, pe afaceri cinstite, crezi ca mos tiriac mai era miliardar?

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

Stiu ca nu se ajunge bogat din munca trebuie sa sugi o pwlica ici-colo sa ajungi in varf, sau, sa fi sponsorizat baban.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Eventual ei fac ce ai zis tu la "serviciile de informatii", asa a facut nea tiriac de nu l-a intrebat nimeni de sanatate, nici cand a dat tepe celor care au investit in afacerile lui si i-a lasat fara bani multiwinking

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

Imi pare rau, nu sunt la curent cu afacerile si viata personala a celor doi. Nu pot sa-mi dau cu parerea prea adanc.

| gabicoo a răspuns:

Te faci primar și după aceea devii milionar în euro.

| ReddY25 a răspuns:

Joci la pariuri

| Lupică27 a răspuns:

Imi dai mie un milion de euro si eu iti dau doua milioane de euro inapoi laughing

| LisaJulie a răspuns:

Intreba-l pe Rockefeller sau DuPont! Și acum ma întreb cum au reușit sa facă atâția bani! Cel mai probabil au profitat de criza! Încearcă sa profiți de orice oportunitate

| MistarGoGu a răspuns:

Mergi frumușel in Ucraina colectezi toate tancurile părăginite pe campuri si la dai la REMAT asa ca si capital de start.
Mercenar prin Africa daca ai macar o leaca de pregătire militară si condiție fizica. In functie de complexitatea misiunii poti castiga între 25 -50.000 $ / misiune. La 15 -20 misiuni pe an tot te alegi cu ceva...

| CuStimaSiRespect a răspuns:

Poți să vinzi cursuri online de limba română.

| CalinaXandra a răspuns:

Niciodată nu vei ajunge milionar în euro happy