| anonim_4396 a întrebat:

Cum se depun banii la Banca Transilvania in contul cuiva?
Ma duc la casierie si spun ca as dori sa depun ceva bani? Ce trebuie sa completez? Asa-i ca nu trebuie sa ai 18 ani ca sa poti face asta?
Scuze, dar nu am facut asta niciodata si as dori sa stiu ce trebuie sa fac.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Da,te duci cu buletinul,suma respectiva, si-i spui persoanei respective numele contului in care vrei sa depui banii. Daca nu ai buletin, ia pe cineva care are buletin happy

5 răspunsuri:
| ioanionel a răspuns:

Pentru a depune bani, trebuie sa ai cartea de indentitate a ta, si contul IBAN al persoanei caruia ii depui banii. Spre deosebire de alte banci, Banca Transilvania nu comisioneaza asemenea operatiuni!

| ioana1704 a răspuns:

Trebuie sa ai Codul iban al contului unde vrei sa depui banii. Atentie codul are 24 de caractere cifre si litere. Bafta!

| AliiB a răspuns:

@radudavid63 taaaci acolo copile, ce cauti tu aici?! laughing du-te si uita-te la nini straight face asta fac copiii fara viitor

| AliiB a răspuns:

Ms @cm7yre :*

| radudavid63 a răspuns:

Sa taci