| SingleForOne a întrebat:

Cunoaște cineva o platforma de chestionare sau review online în schimbul unor bănuți?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mobrog dar da putin. Eu, am luat anul trecut, doar circa 25 Euro. E adevarat ca la multe sondaje nu ma calific din cauza varstei inaintate. Uite aici te poti inregistra: https://www.mobrog.com/......za-te.html

| SingleForOne explică (pentru Salontanul):

Total nefuncțional. După ce am facut cont, am verificat din e-mail, și toate cele bune, nu ma pot loga, ca cica nu am contul verificat, si nu ofera nimeni asistență, site-ul e atat de simplu încât nu găsesc o mică soluție de rezolvare, acum pagina principala (unde ma pot loga) a devenit total neagra. E clar, ma chinui degeaba.

| Salontanul a răspuns (pentru SingleForOne):

Imi pare rau! La mine merge.

| omuletulofficial a răspuns:

Nu prea merita, sunt tot felul de site-uri dar sunt fantoma in majoritatea cazurilor.