| anonim_4396 a întrebat:

Daca am comandat ceva si am selectat sa il ridic de la posta, insa eu nu ma prezint sa il ridic, pot sa primesc vreo amenda sau ceva?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu primesti nicio amenda, pentru nesimtire nu exista amenzi

| IsabelaIssa a răspuns:

Pentru ce ai face asa ceva? Te joci cu timpul si cu banii oamenilor! Sa iti fie rusine. Ei platesc ca sa ti-l trimita si o sa mai plateasca si returul, dar tie ti se pare amuzant ce ai facut. Cum sa ne asteptam la o lume mai buna cand exista asemenea persoane ca tine? Pe langa asta te mai si lauzi. In locul tau m-as gandi de doua ori inainte sa fac asa ceva. O sa ti se intoarca asta intr-o zi sa stii.winking

| Kenya a răspuns:

Nu primesti amenda. Altdata vezi cum faci ca nu se stie. Oamenii au mers kilometrii intregi sa-ti aduca coletul...Au lasat familii acasa sa munceasca sa iti aduca tie coletul

| ale153 a răspuns:

Nu poti primii amenda. happy

| Alina49335 a răspuns:

Nu primesti nicio amenda, va fi trimis inapoi.Dar daca totusi vrei sa il iei, poti trimite pe altcineva cu buletinul tau happy

| BoneShiver a răspuns (pentru Alina49335):

Problema este ca am comandat la misto" ceva de 500 lei, si acum tipii aia ma ameninta ca Trebuie neaparat sa merg sa il ridic. rolling on the floor

| Alina49335 a răspuns (pentru BoneShiver):

Nu primesti nicio amenda, stai linistit laughing

| anonim_4396 explică (pentru BoneShiver):

Stie adresa ta? Pachetul pleaca inapoi dar mie sa nu soseasca cel ce ti l-a trimis.

| BoneShiver a răspuns (pentru anonim_4396):

Comanda e din Cluj. Eu stau in Buc...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BoneShiver):

De ce faci asa ceva? Tu nu te gîndesti putin? Ai merita o amendă serioasă din partea lor, sa plăteasca ai tăi sa i usture buzunarele, poamă ce esti. Dar ce naiba ai comandat sandilăule.

| anonim_4396 explică (pentru BoneShiver):

Si ce daca stai in Buc? Gaseste el unul din Buc sa iti dea vreo doi pumni in cap.