| Cosmin38384 a întrebat:

Dacă am depus dosarul de alocatii pe 10 septembrie în cât timp îmi intră?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Luna următoare.

| Lioana a răspuns:

10 septembrie a fost sambata. Nu puteai sa-l depui atunci. Daca ai trimis pe mail se inregistreaza cu data de 12.
Probabil prin noiembrie intra banii. La fiica mea asa a intrat anul trecut. Si nu au intrat pe card desi am dat nr de cont bancar. Au venit prin posta si nu ne-a anuntat nimeni. Daca nu sunam la Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala sa intreb de ce nu intra banii, nici nu am fi stiut ca banii sunt la posta si trebuie ridicati de acolo cu buletinul.