| Crysty12345 a întrebat:

Dacă depun banii la bet365 prin Paysafecard cum voi putea retrage banii? Merg retrași pe contul Paysafecard?

Răspuns Câştigător
| mast3r a răspuns:

Daca nu ai 18 ani iti va fi imposibil sa ii scoti. Inainte de retragere te verifica ( iti cer o copie dupa buletin). Daca ai18 ani poti sa ataseziun card personal visa electron la cont si ii scoti acolo. Cu paysafecard nu am incercat sa retrag asa ca nu stiu ce sa zic. Poti sa intrebi pe chat ca iti raspund cei de acolo