| Ioanaligia a întrebat:

Dacă îmi expira cardul (BT) pot plăti încă cu telefonul și sa primesc bani? Sau ar trebui sa îl reînnoiesc cardul?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Banii in primești în contul atașat cardului, contul nu expira niciodată. Nu știi cum e la BT, dar pentru plata cu telefonul se creează un card virtual de obicei așa că nu cred că are legătură cu cel fizic

| mi25 a răspuns:

De regula bancile te anunta cand iti expira cardul. Cardul nou, de regula, este cu o 2-4 saptamani inainte de termen la banca unde ai deschis contul.

| mi25 a răspuns:

Nu poti plati nici cu telefonul.

| ZyRRe a răspuns:

Tu primesti banii in cont. Contul nu expira, deci da, inca poti primi plati dar nu poti plati, fiind expirat. Mergi la o filiala BT si faci altul.

| AlynnuutzBobytzaStan a răspuns:

Mai pot sa plătesc cu telefonul daca am expirat cardul?