| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma conectez la Metin2 Hammer imi spune error connecting while to the sever ce sa fac ca am incercat orice da tot de geaba ce sa fac? plus ca am dezactivat si antivirusul!

Răspuns Câştigător
| CostyMe a răspuns:

Deci cand intri in iconita, ca sa dai start la joc iti apare o imagine cu o fata sura...Dai click pe ea si apoi iti intra in joc. Cand iti intra, inchide aia cu sura si o sa ti se conecteze. Bafta la joc!

| UchihaShisui88 a răspuns (pentru CostyMe):

Mersi dar te rog frumos poti fi mai explicit! happy

| CostyMe a răspuns (pentru UchihaShisui88):

Dai dublu click pe ''chestia'' aia de la metin. Iti apare o fereastra cu o fata sura care coltul din dreapta din jos are un buton pe care scrie ''Start''. Dai pe ala si iti intra in joc. Imediat ce iti intra tu trebuie sa inchizi fereastra aia cu sura pentru ca altfel o sa iti apara eroare la conexiune. Mai explicit de atat nu pot sa fiu. Bafta la joc!

| UchihaShisui88 a răspuns (pentru CostyMe):

Ms da nu a avut nici un efect

| DeGea1 a răspuns (pentru CostyMe):

Am incercat cum a zis CostyMe deci cand dau start apare iconita cu sura o inchid si dp am doar hammer in bar si cand dau sa conectez imi iese...crying

| AleKsx a răspuns (pentru CostyMe):

Nu merge....cred ca e de la joc...

21 răspunsuri:
| iliesbogdan a răspuns:

Si la mine e exact ca la axel21.

| iliesbogdan a răspuns:

Dar pe Metin2 Hammer 2013

| Alincs3333 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sPVwCjQX4Bc&feature=youtu.be fa cum zice in video facut de mine 100% functioneaza. Bft. Funda? :)

| nicu777 a răspuns:

Mie mi-am descarcat metin2hammer2013 si nu merge ma logez siim da eroare de celaughingrolling on the floor

| nicu777 a răspuns (pentru nicu777):

Acum chira itru sim da eroare cad ma logez oare de ce imi dfati un raspus pe adresa mia de mes nikuboss25 sa vb mai bine sa vad dccryingbroken heartbroken heart

| SoboX a răspuns (pentru nicu777):

Ma da mie nu-mi merge metin2 hammer 2013

| cristian144 a răspuns (pentru nicu777):

Si la mine e metin2 hammer server 1 easter si cate o data tot asa face

| spulberrazvan123 a răspuns:

Eu am inchis fereastra aia cu sura dar cand dau conect mi apare o ferestra mica cu semnul intrebari

| catalin22222222 a răspuns:

Uita-te aici rezolvare dar dai si aonarehttp://www.youtube.com/watch?v=7IKhMaulJ2o

| OoJoInToO a răspuns:

Intra in Config si baga la Resolution cat vrei

| adrian331 a răspuns:

Daca iti apare error Cand Dai pe 'start'
Inchizi metinul si intri din nou Bafta. Funda.

| levibogdy20 a răspuns:

Dai click dreapta pe iconita de unde deschizi hammerul si dai run as administrator o sa-ti mearga mie numai sa imi merge

| levibogdy20 a răspuns:

Dai click deapta pe iconita de la metin si dai run as administrator.O sa-ti mearga sigur.bafta!

| Natalia1111 a răspuns:

Pe bune acum, nu are efect daca inkizi fereastra cu fata sura! Am si eu aceasta problema straight face.Am si instalat metinul de o groaza de ori...

| Cosmin_Tugui_1990 a răspuns:

A intrat GM sa puna ceva nou dar incercati peste 6 ore