| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa deschid un magazin alimentar si cumpar casa de marcat noua mai trebuie platit ceva pe undeva sa o fiscalizeze sau ceva de genu?

5 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

De obicei cei de la care cumperi casa de marcat o si fiscalizeaza.

| endofstory a răspuns:

Intereseaza-te la camera de comert dar ti-ai ales cam prost momentul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie-mi pe george [at] constalaris.ro si iti fac cea mai buna oferta de pe piata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de firma, unii au in pretul casei toate serviciile incluse altii nu.
Incearca aici www.octoservsistem.ro

| mary_1175 a răspuns:

Cred ca la fisc nu sunt sigura