| danisam a întrebat:

Danisam intreaba:
AJUTOR VREAU SA VAND CALCULATOR HP compaq dc7900 Small From Factor dim 2009 INTEL(R) CORE(TM)2 DUO CPU E8400 @ 3.00 GHZ 2.99 GHZ, 2, 94 BG OF RAM cu licenta pentru vista business memorie ram 3 gb memorie hdd 160gb placa video integrata 1 gb, cu maus si tastatura fara monitor ca nu am.in stare buna merita vazut.PRET 530 LEI timisoara

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Din pacate eu sunt in alt oras.Stiu ce inseamna sa vrei sa vinzi ceva repede.Da anunt pe site-urile de anunturi si la ziar.In mod sigur te suna cineva.Eu am vandut un calculator acum multi ani dand anunt.In unele ziare gasesti si unele firme care cumpara.Succes!