| raliirla a întrebat:

Dati-mi si mie niste site-uri care sa te ajute ce job sa ai in viitor, stiu ca sunt teste de genul, si diferite site-uri cu exeple de joburisi care sunt avantajele si dezavantajele. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Mai bine te gandesti tu ce ai vrea si ce ti-ar place sa lucrezi in viitor in felul asta imbini utilul cu placutul

| Imstrong a răspuns:

Http://www.clopotel.ro/......iveste-151
http://www.realitatea.net/......25534.html
P.s.-Eu vreau sa ma fac avocata, psiholoaga sau profesoara :) poate ti-am dat ceva idei. funda? :D