| Idkrjek a întrebat:

De ce nu pot să-mi retrag banii de pe Vinted în cardul meu bancar?
Am băgat ibanul și mi-a spus că nu pot accesa contul bancar.
Menționez că am făcut 10 RON pe un top, oare suma este prea mica si de aceea?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Iata un video facut de o romancuta care explica pe indelete fiecare proces pentru vanzarile pe Vinted, incluzand procedura de primire a coletului de catre cumparator, de verificare a lui si daca este ok, dupa care se finalizeaza tranzactia.

https://www.youtube.com/watch?v=DkyJDRbhNgE

Sper ca te va lamuri complet :)