| Robertdani7 a întrebat:

De la ce varsta iti poti face card, si platesti ceva pe luna dupa ce il faci sau inainte?. Vreau sa-mi fac pentru a cumpara niste jocuri pe steam si nu am cum decat cu cardul. Atunci cand cumperi ceva se extrage de pe card doar pretul obiectului sau mai extrage ceva si banca? Ce banca recomandati?

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

18+.
Exista costuri de intretinere a contului alocat cardului si unele banci percep comisioane pe tranzactii depinde de banca si de tipul cardului si a contului.

| Supplexa a răspuns:

18 ani