| SerbanElyan a întrebat:

Doresc un site gen: "numelewebsiteului.com". Si as vrea gratuit. Imi puteti spune cum as putea obtine asa ceva? big grin

3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Trebuie să şti html, php şi css pentr a-ţi face un site sau îţi faci cont pe wordpress.com şi plăteşti 18 dolari sau cât e pe lună.

| SerbanElyan explică (pentru PedoBarbie):

Daca stiu bine, la blogger este 10$ pe an dar totusi eu caut ceva gratuit.,.

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Salut, am cautat si eu sa imi fac site cu domeniu gratuit, dar nu am gasit, daca vrei sa iti faci te costa, dar iti las un site unde iti poti face cu domeniu.tk gratuit :D

Site : www.dot.tk