| GulDan a întrebat:

E de ajuns Photoshopu sa fac bani in domeniu web-designer?

Cu ce alte programe pot face bani lucrand gen logouri,pentru site-uri, vectori, etc.

5 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

Poți încerca și Adobe Illustrator dacă te pricepi la desenat.

| GulDan explică (pentru Rockat):

Ma pricep la desenat dar nu stiu sa folosesc Adobe illustrator sad

| Rockat a răspuns (pentru GulDan):

Păi înveți, poți vedea tutorile pe internet. Acest program te va ajuta foarte mult.

| ivanhoe a răspuns:

As mai adauga ''Corel''.

| VendeT1992 a răspuns:

Simplu incearca sa inveti in AfterEffect(Foarte cautat), Adobe Ilustrator(Mediu) dar si SonyVegas si Cinema4D daca cunosti toate acestea poti avea o cariera de succes insa iti trebuie si gusturi bune happy