| tobitziqq a întrebat:

Este posibil sa trimiti bani prin western union si sa ridici banii fara buletin? mersi

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este posibil. Cum dovedesti ca tu esti persoana care trebuie sa ridice acei bani?

| RAY a răspuns:

Nu,datorita politici de terorism

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fără act de identitate, cum vrei să te creadă că tu ești acela?

| Nirvanaaa a răspuns:

Ca sa ii ridici iti trebuie actul de identitate.

| tobitziqq explică:

Pai am codul MTCN si cand pun banii pot sa pun o intrebare de securitate si ma gandesc ca aia sa fie (nu este nevoie de carte de identitate) si poate asa pot sa i ridic fara un act de identitate.