| TheLightWolfKK a întrebat:

Eu as vrea sa imi fac un card pe care sa imi vina alocatia, am vazit ca cel mai preferabil ar gi la banca transilvania, dar vreau sa imi fac doar un card, nu un cont precum KidCont, imi puteti explica si mie acest lucru?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice card este atasat la un cont bancar. Nu iti poti lua un card fara sa deschizi un cont la banca respectiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate să nu fie KidCont, dar un cont trebuie deschis la care se atașează cardul.