| vladvlad23 a întrebat:

Explicati-mi cum e cu cecurile. Da sa nu imi dati cate site-uri sau istoria cecului sau etc. Daca puteti o explicatie, in sensul ce iti trebuie, cum se pot face, varsta necesara etc.

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

Cam ambigua intrebarea. daca esti minor iti pot face parintii cec, iar daca esti major cartea de identitate, iar unde il faci iti spun ei ce tipuri de cecuri fac, la termen, diverse dobanzi, etcccc.afli cel mai bine la o filiala a lor