| Havefunwithbibi a întrebat:

Heei, ma puteti ajuta?
Bunica mea isi doreste foarte mult o pisica alba, dar accept orice pisica care contine alb laughing) (pui) imi spuneti de unde as putea luaa... (nu de rasa neapărat). Sau poate aveti voi..

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat de aici : http://www.adoptiipisici.ro
Poti si sa te plimbi prin zona ta si sa cauti, eu zilele trecute vazusem 4 pisici albe dar nu cred ca esti din acelasi oras cu mine :))

2 răspunsuri:
| Harley18 a răspuns:

Cauta pe net sunt multe centre de adoptie si iti poti alege de acolo o pisica, alege un centru din orasul tau pentru a nu pierde foarte mult timp.

| cristii88 a răspuns:

Am eu un motan negru al vrei?