| Grigoraș_Andreia_1998 a întrebat:

Hei am o intrebare a incercat cineva daedalus sau askGfk?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este o afacere. Castigi putin si rar. Era pe vremuri un panel la GFK si venea saptamanal o persoana si trebuia sa scrii pe parcursul saptamanii ce ai cumparat. Acolo se castiga frumos dar eu lucram atunci si am intrerupt.

| Grigoraș_Andreia_1998 explică (pentru Salontanul):

Ai avut probleme cu ei?

| Salontanul a răspuns (pentru Grigoraș_Andreia_1998):

Nu. N-am avut probleme. Doar ca platesc putin. Nu faci puncte cat sa scoti ceva. Abia dupa 3 ani am putut scoate ceva maruntis.

| Pandhoraa a răspuns:

Daca te intereseaza completarea de sondaje online incearca si https://www.exprim.ro/, sunt ok