| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Ce afacere, de orice fel, ar merge in momentul de fata si in urmatorii ani, desigur, in Romania? Ce as putea deschide si in ce locatie? Nu vreau ceva foarte mare de sute de mii de euro dar indeajuns pentru traiul de zi cu zi. Astept parerile voastre, povestiti mi daca aveti si voi vreo afacere si cum a ti inceput, cum a decurs totul? Multumesc!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fa-te instalator si dupa aceea iti poti deschide propria afacere, fara o investitie prea mare.

| Dintrebare a răspuns:

Depinde cati bani ai de investit, in ce zona stai. Niste idei generale ar fi: spalatorie auto/ de haine/ covoare, magazin de cartier alimentar, service auto/ de calculatoare/ telefoane, florarie.

| Ady00000 a răspuns:

Ce raspunsuri aiurea! laughing))))))) poti face o afacere din care sa scoti bani destui de multi si in care sa nu investesti aproape nimic, decat timp! Dar pentru asta puneti capul la contributie, eu iti zic decat ca e nevoie de munca in echipa, restul depinde de tine!